KONST / Litografier / Färglitografi 11709169
nr 1170 9169
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, Östermalmshallen, signerad och numrerad 245/375, motivet: 36x53
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 19 mars 2018
kl 20:43:11
18/3 12:36:31
19/3 19:55:21
19 mar
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö